Videonahrávky na webu

 Datum: 5.12.2007   Kategorie: Novinky z firmy Perus 

V listopadu jsme rozšířili nabídku našich služeb. Připravili jsme společně s naším zákazníkem první projekt videonahrávky na www stránky. Za přispění mnoha odborníků ve svém oboru - kameramana, scénáristy, odborníka na flash, bylo toto video realizováno v profesionálním studiu.

Je to na internetu zatím velmi ojedinělý projekt a my věříme, že pokud takové novinky naši klienti využijí přinese jim to exkluzivitu. Zatím jsme nalezli takových projektů na internetu jen velmi málo. Videonahrávky využívají doposud především větší firmy, protože největším problémem je finanční náročnost takového projektu.

 

My jsme vytvořili takovou nabídku, která se hodí i pro menší firmy a je pro ně finančně dostupná.

 

K čemu je možné videonahrávku využít?

 

  • prezentace výrobku
  • prezentace služeb

 

Je možné využít sám sebe jako herce (např. majitel firmy), nebo využít služeb profesionálních herců, což je samozřejmě finančně nákladnější.

 

Zde se můžete podívat na ukázky videonahrávek na webu CK NYKAR:

http://www.nykar.cz/

http://www.nykar.cz/stravovani.html

http://www.nykar.cz/doprava.html

http://www.nykar.cz/pojisteni.html