bopen

Eshop, který se specializuje na prodej Bachových esencí v Bio kvalitě. Zakladatel společnosti Les Fleurs de Bach, Gérard Wolf, je odborníkem na Bachovy květové esence. Společnost se zaměřuje na odbornou výrobu a distribuci květových esencí z celého světa více jak 20 let.

Zakladatel společnosti je průkopníkem, který mezi prvními začal dovážet bachovy květy z Anglie a propagovat je v jižní Evropě.

Tento e-shop vyrábí pouze přírodní produkty připravené z bachových květových esencí v Bio kvalitě. Tyto esence jsou vyráběné z planých květů, které se sbírají za plného květu ve slunné dny.

 

Client: Bio Bachovky
Website: http://www.bio-bachovky.cz/
Location: Praha

Testimonials:
“Eshop specializující se na prodej Bachových esencí v Bio kvalitě.”
 • Bio Bachovky
 • bio-bachovky-02
 

Related Projects

 • cmsm.cz

  Českomoravský svaz mlékárenský

  Českomoravský svaz mlékárenský
  ,

  Českomoravský svaz mlékárenský je stavovskou organizací subjektů, které působí v mlékárenském průmyslu, nebo s tímto sektorem bezprostředně souvisejí.

 • grafomotorika.eu_

  Grafomotorická poradna

  Grafomotorická poradna
  , , , ,

  Web pedagogické poradny Mgr. Martiny Simonidesové a Marty Veselé, zabývající se nápravou grafomotorických obtíží dětí předškolního a školního věku.

 • river-marina

  River Marina

  River Marina
  , ,

  Společnost RIVER MARINA s.r.o. zajišťuje pro své klienty kotvení lodí, vyrábí a instaluje nová mola. Dále nabízí potápěčské práce, zazimování, transport a kompletní servis a údržbu plavidel.