bopen

Eshop, který se specializuje na prodej Bachových esencí v Bio kvalitě. Zakladatel společnosti Les Fleurs de Bach, Gérard Wolf, je odborníkem na Bachovy květové esence. Společnost se zaměřuje na odbornou výrobu a distribuci květových esencí z celého světa více jak 20 let.

Zakladatel společnosti je průkopníkem, který mezi prvními začal dovážet bachovy květy z Anglie a propagovat je v jižní Evropě.

Tento e-shop vyrábí pouze přírodní produkty připravené z bachových květových esencí v Bio kvalitě. Tyto esence jsou vyráběné z planých květů, které se sbírají za plného květu ve slunné dny.

 

Client: Bio Bachovky
Website: http://www.bio-bachovky.cz/
Location: Praha

Testimonials:
“Eshop specializující se na prodej Bachových esencí v Bio kvalitě.”
 • Bio Bachovky
 • bio-bachovky-02
 

Related Projects

 • kamennystul.cz

  Restaurace Kamenný stůl

  Restaurace Kamenný stůl
  , ,

  Restaurace Kamenný stůl je restaurace v centru Prahyna Staroměstském náměstí. Sídlí v domě U kamenného stolu, jehož historie sahá daleko do minulosti.

 • cmsm.cz

  Českomoravský svaz mlékárenský

  Českomoravský svaz mlékárenský
  ,

  Českomoravský svaz mlékárenský je stavovskou organizací subjektů, které působí v mlékárenském průmyslu, nebo s tímto sektorem bezprostředně souvisejí.

 • tatabojs.cz

  TATA BOJS 3D videoklip HOMO DEMO

  TATA BOJS 3D videoklip HOMO DEMO
  ,

  Tento web je podpora novému 3D klipu hudební skupiny Tata Bojs. Tato skupina vytvořila první oficiální český hudební 3D videoklip k písničce Homo Demo z alba Ležatá osmička.