bopen

Firma Perus vznikla v roce 1998. Naší hlavní činností je tvorba webových stránek.
Naše firma byla založena jako malá rodinná firma manželů Simonidesových. V současné době se staráme o www stránky zhruba 500 klientů.

Tvorba webových stránek a SEO optimalizace jsou naší prioritou. V dnešní době využíváme rozsáhlého systému Word Press k tvorbě kvalitních a také cenově přijatelných webových stránek, které mají velmi dobré vlastnosti z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Optimalizací pro vyhledávače se zabýváme stejně intenzivně, čímž dosahujeme se svými klienty velmi dobrých výsledků.  
 
Co nabízíme

Tvorba webových stránek podobně jako jiné obory vyžaduje vysokou odbornost. My dbáme na to, aby jednotliví specialisté v naší firmě neustále sledovali nové technologie ve svém oboru, rozvíjeli své znalosti a zdokonalovali kvalitu své práce aby tvorba webových stránek byla stále na nejvyšší možné úrovni. Pouze tímto způsobem lze docílit, že tvorba webových stránek není samoúčelná, ale přináší našim klientům užitek.

Ke každé zakázce vždy přistupujeme individuálně. Konzultujeme se zákazníkem jeho přání a vycházíme z jeho oboru.
Doufáme, že i Vy budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci.

 

Marcel Simonides

marcel-simonides

Úkolem Marcela v naší firmě je vyhodnocování efektivity webových projektů a tvorba postupů týkající se úprav webů. Tyto postupy zvýší našim zákazníkům relevantní návštěvnosti z přirozených výsledků vyhledávání.

Marcel se již 10 let intenzivně zajímá o internetový marketing a dokáže kompetentně hodnotit výkony reklamních systémů.

Jako SEO konzultant analyzuje potenciál jednotlivých webových projektů a navrhuje nové marketingové strategie. Marcel má velké zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače. Má mnoho klientů,kteří na základě jeho doporučení provozují úspěšné weby.

Marcel se neustále vzdělává, aby mohl uplatnit své znalosti v praxi.

Kontakt
marcel.simonides@perus.cz
Mobil: 777633755

 

Martina Simonidesová

martina-simonidesova

Martina ve firmě vytváří grafické návrhy pro webové projekty. Grafický design je důležitou součástí webové prezentace. Díky grafickému designu si uživatel tvoří první dojem o firmě a příjemný a funkční design může být rozhodující.

Cílem Martiny je úprava webového prostředí, kde je snadné najít informace, pro které si uživatel přišel.

Ze zkušeností firmy Perus lze vyvodit několik zásad pro „dobrý design“. Je potřeba, aby design intuitivně podporoval funkce webu a dovoloval poskytování jasných informací. Design jednotlivých webů by měl být snadno zapamatovatelný a upoutat pozornost uživatele. Pokud má firma své Corporate Identity, tak webová grafika by měla s CI korespondovat a doplnit tak celkovou image firmy.

Kontakt
martina.simonidesova@perus.cz
Mobil: 777112211